Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

W programie Liga Ekspertów RIGIPS WEBER premiujemy zakup wybranych produktów RIGIPS i WEBER.

Akcesoria

Akcesoria

Szeroka oferta akcesoriów montażowych oraz narzędzi do suchej zabudowy, w tym: wkrętów do profili, wieszaków do płyt gipsowo-kartonowych, taśm narożnikowych, izolacyjnych i reperacyjnych oraz profili blaszanych.

Hydroizolacje

Hydroizolacje

Systemy hydroizolacji marki Weber to rozwiązania trwałe i szczelne. Tworzą doskonałą hydroizolację dla nowo wznoszonych i rozbudowywanych obiektów. Szeroki wachlarz materiałów izolacyjnych pozwala na pełne zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi konstrukcji podziemnego, piętrowego parkingu, hali magazynowej, jak również skutecznie uszczelni taras w domu i balkon w mieszkaniu w bloku.

Keramzyt

Keramzyt

Keramzyt jest lekkim kruszywem ceramicznym, które powstaje z naturalnej gliny. Keramzyt ma wiele zastosowań, zarówno w budownictwie, przy wykonywaniu izolacji, drenaży, lekkich betonów, jak i pracach ogrodowych.

Masy i kleje

Masy / kleje

RIGIPS posiada w ofercie szeroką gamę gotowych mas szpachlowych dedykowanych do różnego typu prac: do spoinowania płyt g-k, do wstępnego i końcowego szpachlowania połączeń płyt g-k, do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych z użyciem taśmy zbrojącej, do ostatecznego wygładzania powierzchni płyt.

Naprawa betonu

Naprawa betonu

System napraw betonu Weber obejmuje szereg produktów przeznaczonych do remontu konstrukcji betonowych i żelbetowych oraz błyskawicznego kotwienia. Zapewniają skuteczną naprawę całych budowli monolitycznych i konstrukcji oraz betonowych elementów obiektów budowlanych, takich jak balkony, tarasy, wsporniki czy zbiorniki, jak i elementy niekonstrukcyjne.

Płyty

Płyty / sufity

Nietypowa zabudowa, wytrzymała ściana odporna na uderzenia, ściana wygięta po łuku czy sufit podwieszany – w zależności od typu, płyty g-k zapewniają szereg korzyści takich jak: bezpieczeństwo przeciwpożarowe, komfort klimatyczny w pomieszczeniu, dobrą akustykę, estetykę, trwałość, łatwość montażu, a także łatwość konserwacji.

Preparaty gruntujące i impregnaty

Preparaty gruntujące i impregnaty

Preparaty gruntujące pod tynki, farby fasadowe, jastrychy, wylewki samopoziomujące. Wzmacniają podłoże i wyrównują jego chłonność. Wersje z piaskiem kwarcowym zwiększają przyczepność tynków i zapraw do podłoża.

Profile

Profile

Bogata gama profili do płyt gipsowo-kartownowych, dedykowanych do różnych zastosowań. Profile ścienne, sufitowe, akustyczne, ościeżnicowe, przyścienne i  specjalne. Do budowy ścian, poddaszy i okładzin sufitowych. Specjalne profile stalowe o zwiększonej sztywności i ryflowaniu.

Systemy ociepleń

Systemy ociepleń

Systemy elewacyjne Weber wpiszą się w większość spotykanych rozwiązań termoizolacyjnych, zapewnią oryginalne efekty designerskie oraz stworzą funkcjonalną i trwałą zaporę przed różnorodnymi czynnikami zewnętrznymi zagrażającymi budynkowi. Znajdziesz tu kleje do systemów ociepleń, nowoczesny tynk hydrofilowy, tynki silikatowe i silikonowe, farby fasadowe.

Systemy podłogowe

Systemy podłogowe

Jastrychy oraz wylewki samopoziomujące i akcesoria do ich wykonywania. Znajdziesz tu gotowe mieszanki jastrychowe, zwykłe, oraz błyskawiczne, jak również nowoczesne płynne jastrychy cementowe, idealne do zalewania ogrzewania podłogowego. Masy samopoziomujące idealne pod wyrównanie podłoża pod panele winylowe czy parkiet klejony.

Układanie płytek

Układanie płytek

Układanie płytek nierozerwalnie wiąże się z niemal każdym planowanym wykończeniem wnętrz oraz z generalnym remontem budynku. Weber oferuje, oprócz podstawowych klejów, elastyczne oraz odkształcalne, rekomendowane przy ogrzewaniu podłogowym oraz dużych formatach. Niepyląca technologia ułatwi prowadzenie prac w zamkniętych pomieszczeniach.