Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

W programie Liga Ekspertów RIGIPS WEBER premiujemy zakup wybranych produktów RIGIPS i WEBER.

Akcesoria

Akcesoria

Szeroka oferta akcesoriów montażowych oraz narzędzi do suchej zabudowy, w tym: wkrętów do profili, wieszaków do płyt gipsowo-kartonowych, taśm narożnikowych, izolacyjnych i reperacyjnych oraz profili blaszanych.

Hydroizolacje

Hydroizolacje

Systemy hydroizolacji marki Weber to rozwiązania trwałe i szczelne. Tworzą doskonałą hydroizolację dla nowo wznoszonych i rozbudowywanych obiektów. Szeroki wachlarz materiałów izolacyjnych pozwala na pełne zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi konstrukcji podziemnego, piętrowego parkingu, hali magazynowej, jak również skutecznie uszczelni taras w domu i balkon w mieszkaniu w bloku.

Keramzyt

Keramzyt

Keramzyt jest lekkim kruszywem ceramicznym, które powstaje z naturalnej gliny. Keramzyt ma wiele zastosowań, zarówno w budownictwie, przy wykonywaniu izolacji, drenaży, lekkich betonów, jak i pracach ogrodowych.

Masy i kleje

Masy / kleje

RIGIPS posiada w ofercie szeroką gamę gotowych mas szpachlowych dedykowanych do różnego typu prac: do spoinowania płyt g-k, do wstępnego i końcowego szpachlowania połączeń płyt g-k, do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych z użyciem taśmy zbrojącej, do ostatecznego wygładzania powierzchni płyt.

Naprawa betonu

Naprawa betonu

System napraw betonu Weber obejmuje szereg produktów przeznaczonych do remontu konstrukcji betonowych i żelbetowych oraz błyskawicznego kotwienia. Zapewniają skuteczną naprawę całych budowli monolitycznych i konstrukcji oraz betonowych elementów obiektów budowlanych, takich jak balkony, tarasy, wsporniki czy zbiorniki, jak i elementy niekonstrukcyjne.

Płyty

Płyty / sufity

Nietypowa zabudowa, wytrzymała ściana odporna na uderzenia, ściana wygięta po łuku czy sufit podwieszany – w zależności od typu, płyty g-k zapewniają szereg korzyści takich jak: bezpieczeństwo przeciwpożarowe, komfort klimatyczny w pomieszczeniu, dobrą akustykę, estetykę, trwałość, łatwość montażu, a także łatwość konserwacji.

Preparaty gruntujące i impregnaty

Preparaty gruntujące i impregnaty

Preparaty gruntujące pod tynki, farby fasadowe, jastrychy, wylewki samopoziomujące. Wzmacniają podłoże i wyrównują jego chłonność. Wersje z piaskiem kwarcowym zwiększają przyczepność tynków i zapraw do podłoża.

Profile

Profile

Bogata gama profili do płyt gipsowo-kartownowych, dedykowanych do różnych zastosowań. Profile ścienne, sufitowe, akustyczne, ościeżnicowe, przyścienne i  specjalne. Do budowy ścian, poddaszy i okładzin sufitowych. Specjalne profile stalowe o zwiększonej sztywności i ryflowaniu.

Systemy ociepleń

Systemy ociepleń

Systemy elewacyjne Weber wpiszą się w większość spotykanych rozwiązań termoizolacyjnych, zapewnią oryginalne efekty designerskie oraz stworzą funkcjonalną i trwałą zaporę przed różnorodnymi czynnikami zewnętrznymi zagrażającymi budynkowi. Znajdziesz tu kleje do systemów ociepleń, nowoczesny tynk hydrofilowy, tynki silikatowe i silikonowe, farby fasadowe.

Systemy podłogowe

Systemy podłogowe

Jastrychy, wylewki samopoziomujące, materiały do wykonywania i renowacji betonowych posadzek przemysłowych, posadzki dekoracyjne oraz akcesoria do ich wykonywania.

Układanie płytek

Układanie płytek

Układanie płytek nierozerwalnie wiąże się z niemal każdym planowanym wykończeniem wnętrz oraz z generalnym remontem budynku. Weber oferuje, oprócz podstawowych klejów, elastyczne oraz odkształcalne, rekomendowane przy ogrzewaniu podłogowym oraz dużych formatach. Niepyląca technologia ułatwi prowadzenie prac w zamkniętych pomieszczeniach.

 

PROGRAM LIGA EKSPERTÓW
RIGIPS WEBER EDYCJA 2

ZAKOŃCZYŁ SIĘ W GRUDNIU 2021 r.

Bardzo dziękujemy naszym Wykonawcom za aktywny udział

w programie i wybieranie produktów Rigips i Weber.

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dla Wykonawców o:
programach, promocjach, bonusach i nowościach w 2022 r.,

Proszę zostaw zgodę TUTAJ

Obraz
Skontaktuj się
Obraz
Skontaktuj się